Doprava a platby

1. Dodacie podmienky

Za dodanie tovaru sa považuje jeho prevzatie kupujúcim od prepravnej spoločnosti alebo osobné prevzatie.
Ak je objednaný tovar na sklade, zasielame ho v lehote 1 – 2 pracovných dní odo dňa vytvorenia objednávky, resp. prijatia platby na účet predávajúceho. Do tejto dodacej lehoty sa nezarátavajú víkendové dni a dni pracovného pokoja. Obyčajne býva tovar doručený v lehote 2 až 3 pracovné dni.

Ak vznikne predávajúcemu prekážka brániaca v dodaní tovaru, informuje o tom kupujúceho.
Zásielky, ktoré sú predávajúcemu vrátené ako nevyzdvihnuté, zašle predávajúci znovu len na vyžiadanie kupujúceho a kupujúci nesie náklady spojené s opakovaným dodaním v plnej výške vrátane nákladov za vrátenie nevyzdvihnutej zásielky.

2. Ceny

Ceny jednotlivých produktov sú uvádzané bez DPH – čo je konečná cena pre zákazníka a sú platné v čase objednania tovaru, Nemenia sa v objednávke pri znížení alebo zvýšení cien v budúcnosti. Predávajúci si vyhradzuje právo tlačových chýb.

Konečná cena je uvádzaná tesne pred uzavretím elektronickej objednávky. K cene tovaru je pripočítané poštovné. Túto cenu nie je možné predávajúcim jednostranne meniť.

Cenník dopravy Slovensko:
Slovenská pošta  3,00 €

Zásielkovňa 3,00 €

Kuriér slovenskej pošty 4,50 €

Platba na dobierku +1 €

Pri nákupe nad 100€ je doprava zdarma. 

V prípade odstúpenia od zmluvy a vrátenia tovaru zákazník stráca nárok na dopravu zadarmo. 

Uvádzané ceny sú platné v rámci Slovenska. Poštovné poplatky do zahraničia sú kalkulované osobitne a budú oznámené kupujúcemu e-mailom po zaslaní objednávky.

Kupujúci má možnosť si zvoliť osobné prevzatie tovaru. Pri osobnom prevzatí tovaru nie je k cene tovaru pripočítané poštovné.

 

3. Platobné podmienky

Pri zvolení spôsobu platby bezhotovostným prevodom na účet budú na e-mail kupujúceho zaslané údaje potrebné na uskutočnenie platby. Platba musí byť uskutočnená do 3 pracovných dní inak sa objednávka ruší.

Pri zvolení spôsobu platby na dobierku uhradí kupujúci tovar pri prevzatí tovaru od kuriéra alebo pracovníka prepravnej spoločnosti.
Pri zvolení spôsobu osobné prevzatie uhradí tovar kupujúci v hotovosti.
Daňový doklad – faktúra bude zaslaná kupujúcemu v papierovej forme spolu s objednaným tovarom.

Pri platbe bezhotovostným prevodom sa za dátum zaplatenia považuje dátum pripísania celej kúpnej ceny na účet predávajúceho.

Predávajúci nie je platcom DPH.

Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať úhradu zálohy vo výške minimálne 50% kúpnej ceny tovaru v prípade objednávky tovaru vyrábaného alebo objednávaného priamo pre jedného spotrebiteľa.